5/5 - (1 vote)

Lata ćwiczeń, a wraz z nimi – ogromna ilość potu wylanego na zawodach, treningach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. To wszystko pozwoliło nam przekonać się, z jakimi wyzwaniami walczą uczestnicy (profesjonaliści oraz debiutanci) wielorakich dyscyplin sportowych. Nasze obserwacje nie poszły na marne. Przeciwnie! Każda z nich została dokładnie zweryfikowana, aby w pierwszej kolejności posłużyć do opracowania, a następnie utworzenia unikatowych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma realny wpływ na to, w jaki sposób ćwiczysz oraz jakie rezultaty uzyskujesz. Chcesz dowiedzieć się, co sprawia, że ubrania SMMASH są nadzwyczajne? Przed Tobą przykłady innowacyjnych metod, które w nich użyliśmy. Wypróbuj i zadecyduj, czy chcesz przeanalizować ich skuteczność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym intensywnym wysiłku niewątpliwie pojawia się pot, a także – przykre „aromaty”. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to nie on jest ich główną przyczyną. Za ten proces odpowiedzialne są bakterie, dla których pot oraz wytwarzane przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią idealną pożywkę.

Doskonale to rozumiemy. Dlatego włókna będące w ubraniach SMMASH, posiadają neitypowe łączenia z jonami srebra, co za tym idzie – są naturalnym czynnikiem dającym możliwość na niezawodną walkę z takimi bakteriami. Włókna nie tylko czuwają nad temperaturą ciała i sprawnie odprowadzają wilgoć, ale także aktywnie hamują pojawianie się oraz rozmnażanie bakterii.

Przeczytaj także:  Kamera, Rynek i Zamek: Odkrywając Tajemnice Otmuchowa

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby budować najlepsze możliwości do ćwiczeń, mając na myśli takie, które nie utrudniają Twoich ruchów,gwarantują precyzyjne “czucie” oraz wygodę, w odzieży SMMASH pożytkujemy się unikalną technologię Nano-Stretch.

Z jej pomocą odzież posiada idealną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), wytrzymałość (ponad 2x mocniejsze), a najważniejsze – perfekcyjnie dopasowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Właściwa temperatura to jeden z kluczowych elementów, który decyduje o komforcie, stopniu zmęczenia, a najważniejsze – efektach ćwiczeń. Jeśli chcemy w trakcie ćwiczeń dawać z siebie 100% – powinieneś zadbać o to, aby nie przekraczała 37 stopni Celsjusza. W jaki sposób to zrobić?

Z pomocą ponownie przychodzi nasza odzież, a wraz z nią – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z racji tego prawidłowo odprowadza pot nagromadzony na skórze, tym samym dbając o to, aby Twoje mięśnie były suche i o właściwej temperaturze.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zachęcona pajęczą siecią technologia, dała nam możliwość wytworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% wytrzymałe na przetarcia – w porównaniu do tradycyjnych produktów termoaktywnych.

Wszystkie grafiki są z kolei zamieszczane za pośrednictwem nowoczesnej techniki – sublimacji nanocząsteczek farby. Ten sposób umożliwia zyskać nawet 40% intensywniejsze kolory, a co najważniejsze – nie zawiera rozpuszczalników czy metali ciężkich. Dzięki temu odzież SMMASH jest pozbawiona ryzyka i sprawnie może sprzyjać każdemu – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Sprawdź je na własnej skórze- w czasie regularnych treningów lub bezpośrednio na zawodach. Z całą pewnością od razu dostrzeżesz różnicę, jaką robi SMMASH!

Sprawdź ofertę